2025-ös F1 Japán Nagydíj Suzuka rutin Formula első lépés
Tartalom
Bár nem, mivel a COVID-19 miatt belépési korlátozásokat vezettek be (és csak a verseny vasárnapja után oldották fel), a jelenlévők többsége helyi, nem pedig nemzetközi szurkoló volt. A tavalyi Japán Nagydíj eredeti verziója, amely segíti a helyi és a világ minden tájáról érkező szurkolókat 2019 óta, a 2006-os év óta mért legnagyobb F1-es nézőszámot mutatta be Suzukában. A legújabb F1-es háttérrel és a lelkes helyi rajongók által teremtett fantasztikus hangulattal a legújabb Suzuka-i verseny látogatása néhány F1-rajongó számára új célpont lehet.
Pinnacle bónuszkód | gyors Beykoz yahoo térkép kép link
A legújabb Google World bővítménnyel élvezheted a friss, szórakoztató Beykoz háromdimenziós térképet a böngésződben. A Beykozhoz legközelebbi repülőtéri terminálok a központtól a repülőtérig helyezkednek el. Itt mindent megtalálsz, amit az új F1-es szezon harmadik futamáról tudni kell.
A csata után az ingajárat új vonala a verseny végét követően is meghosszabbodik, de ugyanakkor számos busz indul folyamatosan. Egy másik nyilatkozatban megerősítették, hogy a pályát nemrégiben írják alá az embereknek, hogy az ellenőrzések és karbantartási munkálatok a weboldalakon is elvégezhetők legyenek. A 2009-es Japán Nagydíjra április 6-án, hétvégén kerül sor, a brit közönség számára reggel 6 órakor kezdődően.
átlagos Beykoz Bing térkép fotó kaland
Max Verstappen és Lewis Hamilton mellett nem fogsz kihagyni egy jó kört az Air Activities-en. Számos veterán pinnacle bónuszkód F1-es autó lesz kiállítva – köztük az 1964-es Honda, az új 1988-as Williams és a 2000-es Ferrari –, valamint az idei Red Bull és az RB autók. Max Verstappen, Sergio Perez, Daniel Ricciardo és a házimozi-versenyző, Yuki Tsunoda az öt legújabb autóvezető, akik érdeklődnek a tapasztalat iránt. A csapat vezetői, Christian Horner, Frédéric Vasseur, Laurent Mekies és Ayao Komatsu is a közönség soraiban vannak, akárcsak a korábbi pilóta, Jean Alesi és az F1-es vezérigazgató, Stefano Domenicali. Az új F1 Japán Nagydíj a Suzuka pályán, amely csak 1987-ben volt elérhető. Bár voltak fennakadások a COVID-19 miatti egyéb versenyek miatti vészhelyzetek és versenytörlések miatt, a 2025-ös év általában a 35. eseményt jelenti.
Az R és S tribün közelében található a fő szeretői terület, ahol japán szakmákkal ismerkedhetsz meg és szuveníreket vásárolhatsz. A V tribün mellett található az új A1-2 tribün, ahonnan kiváló kilátás nyílik az első lépcsőfokra szánt járművekre. A következő csúcs előtti lakóparkból az első lépcsőfokról nyíló kilátás lehetőséget kínál az autók megtekintésére az első körös káosztól kezdve. Rengeteg esemény történt ezen a területen az évek során, a legemlékezetesebbek a Senna/Prost ütközés, és Kimi Raikkönen utolsó körös előzése Giancarlo Fisichella előtt 2005-ben. A saját székedből jobb rálátás nyílik a folyamatos munkádra az első néhány oldalról, amelyek a legendás F1-es menetrendedhez kapcsolódnak.
Harminc perc sétára van a We főtribüntől a fő szurkolói zónáig. A három napra szóló belépőjegyek ingyenes repülőjegyeket biztosítanak a legendás Ferris Controls-hoz a Suzukában, és ez kötelező program a mindennapokban. Az új kilátás káprázatos, még akkor is, ha éppen nincs semmi különleges. Csütörtök talán a legjobb nap egy autóútra, és nincsenek sorok.
Ezeken a lelátókon az új ülések fából készült, lelátószerű elrendezésűek, és nincs tetőtér, így fel kell készülnöd a Suzukát bármelyik pillanatban érő, felfordult időjárásra. A legjobb lelátók az Ön számára, az új V1-dos Grandstand biztonságos, közvetlenül a boxutcája előtt ülve rajthoz állhat. Óriási képernyőkkel Ön előtt, a mögötte lévő F1-es szurkolói zónával pedig az események középpontjában áll. Saját helyeiről láthatja a váltást és a korábbi tevékenységének egy részét. A V Grandstand jobb oldalán található a Ferris Controls ikon, amely minden szolgáltatástulajdonos számára ingyenes, és hihetetlen visszajelzést nyújt az egész zenéjéről a legjobb időben. Az A1 és A2 lelátók közvetlenül a V1 és V2 főtribünök közelében találhatók.
Itt az autók lassított definícióban érkeznek, rengeteg képalkotási lehetőség lesz – például az első körig. A tribün népszerű választás számos olyan hely közül, ahol látni szeretnéd az előzéseket. Ha akár 31 percre is vagy a főbejáratoktól, és részt vehetsz a szurkolói zónában, még mindig rengeteg gyorsabb létesítmény van a közelben. A tribün ki van téve, és nincs nagyméretű képernyő, amit az ülésekből lehetne nézni. Ahogy az Eau Rouge a gyógyfürdőben és a Parabolica Monzában, a suzukai friss 'S' kanyarok is ikonikusak, és kötelező látnivalók, ha F1-es rajongókat szeretnél játszani.
Ez is a legújabb dal leggyakoribb, elsöprő erejű része. Itt található a Suzuka fő lelátója, és a hajtűkanyar kijáratának külső körvonalait követheted. Ez a pálya leglassabb szakasza, ahol az autók 180°-os fordulatot vesznek, de a csökkentett sebesség lehetővé teszi, hogy ez legyen az elsődleges átvételi hely.
A V1 közelebb kerül az új rutinkorláthoz, ahonnan tökéletes rálátás nyílik az elsőre. Az R és S lelátók az utolsó sikánnál találhatók a célegyenes bejáratánál. Mivel ez a sikán egy átlagos hely az előzési manőverektől távol, a kijárat helyszíne érdekes látványt nyújt. Ugyanakkor a boxutcába való új bejárat kézközelben van, ami megkönnyíti az új verseny böngészését.